Grillat vid sjön

Helluu 🌸

Sommar, sommar!
Ethem har varit ledig lite över en vecka och vi försöker ta vara på tiden så mycket vi kan med aktiviteter och annat.. Gjort att jag glömt av bloggen lite.
Vädret är upp och ner, just nu är det kallare väder. 
Iaf, vi har nyss kommit hem från en liten utflykt i bäcksjön, där vi grillade och chillade en stund 😉 jätte fint. Och jag älskar hur allt känns så fräscht ute i naturen 😊🌲🏞️





Har nyss lagt barnen och nu ska jag å älsklingen mysa vid tvn 😊
Uppdaterar mer snart! 🌸



Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Sevgili

Jag är en 26-årig tjej i norrland, som bloggar om livet som vuxen med en ung attityd! Är gift med en turkisk man så det blir en hel del resor, vilket jag älskar! Vi har även 2 barn ihop, och väntar just nu på tredje. Följ med i min vardag bland smink, skönhet, mode, humor, resor och familjeliv. Kommer även att släppa vloggar strax, jobbar just nu med "gravid - vecka för vecka"

RSS 2.0